Junioren Mannen individuele Tijdrit
Junioren Mannen individuele Tijdrit
België

België

1 | Alec Segaert

50 | Cian Uijtdebroeks

82 | Jonathan Vervenne

Spanje

Spanje

2 | Ivan Romeo Abad

51 | Haimar Etxeberria Ansalas

Frankrijk

Frankrijk

3 | Romain Gregoire

52 | Eddy Le Huitouze

Ierland

Ierland

4 | Darren Rafferty

53 | Conal Scully

Italië

Italië

5 | Samuele Bonetto

54 | Tommaso Bessega

Polen

Polen

6 | Mateusz Gajdulewicz

55 | Kacper Gieryk

Noorwegen

Noorwegen

7 | Trym Brennsaeter

56 | Johan Ravnoey

Estland

Estland

8 | Madis Mihkels

57 | Romet Pajur

Duitsland

Duitsland

9 | Moritz Kaersten

58 | Luis-Joe Luehrs

Denemarken

Denemarken

10 | Carl-Frederik Bevort

59 | Gustav Wang

Nederland

Nederland

11 | Tibor del Grosso

60 | Joost Brinkman

Verenigde Staten

Verenigde Staten

12 | Cole Kessler

61 | Alexander Gustin

Oekraïne

Oekraïne

13 | Maksym Varenyk

62 | Dmytro Polupan

Luxemburg

Luxemburg

14 | Noe Ury

63 | Mathieu Kockelmann

Oostenrijk

Oostenrijk

15 | Marco Schrettl

Tsjechië

Tsjechië

16 | Stepan Telecky

64 | Matyas Kopecky

Servië

Servië

17 | Mihajlo Stolic

65 | Dejan Cogoljevic

Hongarije

Hongarije

18 | Bence Meszaros

Slowakije

Slowakije

19 | Martin Svrcek

Zuid-Afrika

Zuid-Afrika

20 | Pedri Crause

67 | Jason Eggett

Rwanda

Rwanda

21 | Etienne Tuyizere

Algerije

Algerije

22 | Oussama Abdellah Mimouni

68 | Khaled Mansouri

Kazachstan

Kazachstan

23 | Andrey Remkhe

77 | Maxim Taraskin

Letland

Letland

24 | Matiss Kalverss

Rusland

Rusland

25 | Artemii Khomiakov

79 | Daniil Zarakovskiy

Roemenië

Roemenië

26 | Mihnea-Alexandru Harasim

Bulgarije

Bulgarije

27 | Gabriel Grozev

Slovenië

Slovenië

29 | Jaka Spoljar

Cuba

Cuba

30 | Yan Luis Arrieta Diaz

Puerto Rico

Puerto Rico

33 | Derex Segarra Alvarado

Uruguay

Uruguay

34 | Pablo Bonilla

Groot-Brittannië

Groot-Brittannië

35 | Finlay Pickering

81 | Joshua Tarling

Cyprus

Cyprus

36 | Constantinos Ioannou

Portugal

Portugal

37 | António Morgado

69 | Gonçalo Tavares

Panama

Panama

38 | Cristopher Miranda

Finland

Finland

39 | Leevi Kervinen

73 | Axel Kaellberg

Mexico

Mexico

40 | Matias Sanchez Jimenez

80 | Isaac Del Toro Romero

Canada

Canada

41 | Dylan Bibic

72 | Michael Leonard

Zwitserland

Zwitserland

42 | Jan Christen

76 | Robin Donze

Litouwen

Litouwen

43 | Jomantas Venckus

Bermuda

Bermuda

44 | Liam Flannery

71 | Alexander Miller

Kroatië

Kroatië

45 | Nicolas Gojkovic

Colombia

Colombia

46 | Brayan Vargas Hernandez

78 | Brayan Molano Alvarado

Nieuw-Zeeland

Nieuw-Zeeland

47 | Lewis Bower

74 | Jack Carswell

Ethiopië

Ethiopië

48 | Kiya Rogora

Oezbekistan

Oezbekistan

49 | Samandar Sultanov

70 | Vladislav Troman

Starten doen de renners op de startramp op het Noordzeestrand, ter hoogte van het casino. Na een passage van 1,5 km over de zeedijk en een doortocht in het centrum van Knokke-Heist, gaat het richting binnenland. Via het pittoreske Damme baant het parcours zich een weg richting kunststad Brugge en de finish op ’t Zand.
Datum Dinsdag 21 September
Start Knokke-Heist | 14:55:00
Aankomst Brugge | 17:05:00
Hoogteverschil 44 m
Afstand 22.30 km

Gaststeden